Bílá zahrada: krása v té nejčistší a nejpřirozenější podobě

Chcete-li jednou něco jiného, zvolte bílou barvu. Bílá sice nepatří mezi klasické barvy, ale dodá vaší zahradě pokojný a čistý vzhled. Pokud na zahradě prostřídáte odstíny bílé s různými druhy cibulovin a zeleně, vytvoříte dokonalou harmonii.

Krása v té nejčistší a nejpřirozenější podobě

Bílé květy symbolizují skromnost, čistotu a neposkvrněnost. Pokud na zahradě zkombinujete bílou barvu se zelení rostlin, keřů a stromů, vytvoříte čistou a přirozenou atmosféru.

Nehledě na to, zda máte zahradu v moderním stylu, nebo v klasickém (nebo možná od všeho trochu), bílé květiny se tam vždy dobře hodí!

Promíchání bílé barvy

Chcete-li si vytvořit tuto čistou a přirozenou atmosféru, zvolte na podzim různé druhy cibulovin. Jarně kvetoucí cibuloviny se vysazují již na podzim, protože ke správnému vykvétání potřebují chladné období. Pokud máte moderní zahradu, zkuste se omezit na maximálně tři různé bíle kvetoucí cibuloviny. V klidné nebo klasické zahradě se můžete odvázat a použít klidně všechny druhy, samozřejmě za předpokladu, že jsou bílé!

Terasa a balkon

Pokud máte terasu nebo balkon a líbí se vám přírodní a čistý styl, budou se vám také hodit bílé kvetoucí cibuloviny. Máte-li někde doma nebo na balkoně bílý květináč nebo něco z přírodního materiálu, jako je rákos nebo dřevo, můžete je velmi pěkně zkombinovat s cibulovinami a umocnit tak přírodní atmosféru.