Dejte kvetoucími cibulovinami své zahrádce smysl

ZjednodušenÍ života

Všichni bychom chtěli zastavit čas a chytit dech. I kdyby to mělo znamenat jen na chvilku zařadit nižšÍ rychlost a uvolnit se. Protože to ale nejde, hledáme řešenÍ, která nám zjednodušÍ život a vyřešÍ naše obavy. Když se obklopujeme produkty, které jsou hezké na pohled a zajÍmavé, dodává nám to pocit, že žijeme smysluplnějšÍ život. NapřÍklad když nakupujeme v mÍstnÍm obchodě mÍsto na internetu, docházÍ také k přátelské lidské interakci.

244686_aangepast.jpg 244679_aangepast.jpg

Přátelská zahrada

Na zahradě je trend lidskosti jasně zřetelný v tom, jak vám zahrada dodává pocit domova. Teplé zemité a pleťové tóny tady kontrastujÍ s fialovou a okrovou barvou. KvetoucÍ cibuloviny ten přátelský pocit zdůrazňujÍ svými hustými, jemnými a kulatými květy. Sázejte je do vlnitých trsů ve světlých i tmavých barvách, abyste vytvořili nádherný harmonizujÍcÍ dojem.

MiniaturnÍ školka

Zasaďte kvetoucÍ cibuloviny do kulatých záhonů nebo do květináčů bez ostrých hran. To dodá zahradě přÍjemný organický vzhled, dÍky kterému se na nÍ budete cÍtit vÍtáni. Je to jako byste si vytvářeli svou vlastnÍ miniaturnÍ školku. To je opravdový projekt „udělej si sám“. Cibuloviny si sami vyberete, zasadÍte a pečujete o ně, dokud z nich nevyrostou plné květy. Nebudete k tomu potřebovat žádnou techniku ani odbornou pomoc.

244687_aangepast.jpg

PřiblÍženÍ světa přÍrody

JednÍm ze způsobů, jak zastavit hodiny, je sušenÍ květin. Můžete shromáždit kousky přÍrody a zachovat jejich krásu. Udělat to můžete tak, že svážete stonky květin a pověsÍte celou kytici vzhůru nohama na tmavém mÍstě. Za dva až tři týdny by mělo být dÍlo hotové. Můžete si je také vylisovat. Položte květy mezi staré noviny a navrch položte nějaký těžký předmět.

244691_aangepast.jpg 244683_aangepast.jpg