Dovolená na vlastní zahradě

NavazovánÍ kontaktů

Pandemie způsobila, že se lidé od sebe vzdálili, a proto roste potřeba navazovat kontakty s ostatnÍmi lidmi. NejvyššÍ prioritou se staly oslavy spojené s uvolněnou a bezstarostnou atmosférou. Tento trend je jasně patrný na zahradách. VenkovnÍ prostor je veselý a barevný, jako by každý den byl svátkem na vlastnÍ zahradě.

Květinová krása

Zahrada je ideálnÍm mÍstem pro zábavu a oddych, nejlépe ve společnosti dalšÍch lidÍ. Barevná květinová výzdoba může působit veselým dojmem. Skoro by se dalo řÍct, že s takovou prázdninovou atmosférou na zahradě už nenÍ třeba jezdit na dovolenou.

Vaše oblÍbené mÍsto

Pokud chcete na své zahradě navodit prázdninovou atmosféru, vytvořte si své oblÍbené mÍsto s barevnými obrubami a veselými zahrádkami, kde si můžete natrhat květiny a které navodÍ přÍjemnou atmosféru. S různými druhy letnÍch cibulovin si snadno vytvořÍte hravou květinovou louku. NenÍ nutné hrabat, protože určitá mÍra naturalizace má své kouzlo.

LetnÍ cibuloviny

LetnÍ cibuloviny, jako jsou jiřiny, lilie, gladioly a kaly, použijte na květinové obruby. Zvolte veselé a výrazné pastelové odstÍny prokládané světlejšÍmi akcenty. Nezapomeňte si zahradu vyzdobit letnÍmi slunečnÍky, houpacÍmi sÍtěmi a dalšÍmi svátečnÍmi doplňky. Užijte si to!

BBSum-011_aangepast.png BBSum-006_aangepast.png

BBSum-051_aangepast.png BBSum-072_aangepast.png