Eklektická kolekce květinových cibulek odráží inkluzívní společnost

Bez bariér

Digitální možnosti nám rozšiřují náš pohled na svět. Ale tím, že algoritmy ukládají naše preference do paměti, uzavíráme se ve své vlastní monotónní a předvídatelné internetové bublině. Potřebujeme proto méně bariér a větší různorodost. A my reagujeme tím, že slovo „předsudky“ nahrazujeme pojmem „inkluze“. Bariéry mezi generacemi, pohlavím, etnickým původem a dalšími škatulkami se pomalu ale jistě rozpadají.

BC-Outdoor-075_aangepast.jpg BC-Outdoor-001_Aangepast.jpg 

Harmonie

Když se neomezíte na určitý styl, stane se klíčem k zahradnímu designu harmonie. Kombinací různých etnických vlivů můžete snadno vytvořit uvolněný prosluněný vzhled. Eklektická kolekce různých květinových cibulek symbolizuje boření předsudků. 

BC-Outdoor-061_aangepast.jpg BC-Outdoor-067_aangepast.jpg

Kreativita

Zahrada, která používá širokou škálu květinových cibulek v různých barvách a tvarech v sobě odráží inspiraci, kterou jí byla kulturní rozmanitost. Vícebarevné záhony ve venkovském stylu tak dostávají lehce exotický ráz. Přirozené barvy kontrastují s jasnými tóny – barvami, které si spojujeme s cibulkami: žluté narcisy, fialové řebčíky kostkované, oranžové tulipány a řebčík královský, a modré a růžové hyacinty. Dáváme zelenou kreativitě!

BC-Outdoor-061_aangepast.jpg BC-Outdoor-067_aangepast.jpg