Harmonie na zahradě

DobÍjenÍ bateriÍ

Svět okolo nás vysÍlá tolik nejasných zpráv, že již nevÍme, čemu věřit. Co je pravda a co ne? To je důvod, proč stále vÍce věřÍme sami sobě a přirozenému světu. Náš vnitřnÍ kompas nás vede k pravdě. Ostatně, čemu můžete věřit lépe než vlastnÍm očÍm, ušÍm a nosu? To je důvod, proč se obklopujeme rostlinami, které zajistÍ, že budeme moci utéct před venkovnÍm světem a dobÍt naše baterie.

222683-aangepast.jpg

Pocit bezpečného okolÍ

MÍsto, kam můžete od všeho utéct a prožÍvat svět přÍrody okolo nás: toto je harmonická zahrada. Vše, co stimuluje smysly je důležité. Harmonická zahrada je plná přÍrodnÍch zaoblených tvarů, které vás obejmou a umožnÍ vám si odpočinout. Kontrast mezi přÍrodnÍmi a tvrdými povrchy pomáhá vytvořit pocit bezpečného okolÍ.

222685-aangepast.jpg 222714-aangepast.jpg

222143-aangepast.jpg 222689-aangepast.jpg

Zážitky s květinovými cibulkami

Zelená je velmi důležitá barva v této zahradě – a také hlavnÍ barva. A přesto jsou důležité i dalšÍ barvy. Klidné barvy jako bÍlá, růžová a šeřÍková doplňujÍ náladu zvedajÍcÍ zážitek v harmonické zahradě. Nádherně zbarvené a vonÍcÍ květinové cibulky tento zážitek zesilujÍ. Růžové tulipány, bÍlé a modré modřence a kulaté okrasné cibule – všechno je to krása na pohled. A jejich vůně jsou potěšenÍm pro váš nos.

222744-aangepast.jpg

Věděli jste, že…

…tulipány, okrasné cibule a dalšÍ cibulovité rostliny jsou ideálnÍ k prováděnÍ rituálů ve vašÍ zahradě? Co třeba vyrobit si mandalu? Mandala symbolizuje věčný vztah mezi vnitřnÍm a vnějšÍm světem. Květinové cibulky v harmonické zahradě tento kruh uzavÍrajÍ.

222727-aangepast.jpg