Hojivá moc letních cibulovin

Rostliny jako řešenÍ

Máte často pocit, že jste pořád v jednom kole? Někdy nás může přemáhat každodennÍ záplava informacÍ. Jenže bez toho to nejde. Jak tedy to dilema vyřešit? Jednou z možnostÍ je obklopit se rostlinami. PřÍroda je pro vás užitečná a přispÍvá ke zmÍrněnÍ stresu. Je čas sázet letnÍ cibuloviny. Jejich postupný růst, měkké barvy a konejšivě působÍcÍ tvary vytvářejÍ pocit poklidu.

244059_aangepast.jpg 244064_aangepast.jpg

Tichá oáza

LetnÍ cibuloviny vaši zahrádku rozzářÍ a udělajÍ z nÍ mÍsto klidu a pokoje. ZasazenÍm letnÍch cibulovin na jaře vytvořÍte prostředÍ pro letnÍ relaxaci: mÍsto, které absorbuje a tlumÍ dojmy zpoza jeho hranic. Pozorovat, jak letnÍ cibuloviny rašÍ a začÍnajÍ kvést, je jako pozorovat svět zpoza závoje.

244071_aangepast.jpg

ZelenÍ léčitelé

LetnÍm cibulovinám se dařÍ na záhonech i v květináčÍch. Pokud chcete akcentovat přirozenou, poklidnou atmosféru svého malého ráje, zvolte si světlé pastelové barvy obohacené o přÍrodnÍ odstÍny a růžové akcenty. ZelenÍ léčitelé jako begónie, kaly a jiřiny vám pomohou dokonale se odpoutat od vnějšÍho světa a uvolnit mysl. Sledovat, jak cibulka produkuje své květy, je skutečně nejen fascinujÍcÍ, ale také uklidňujÍcÍ.

244073_aangepast.jpg