Jaké trendy barvy vyberete pro své kvetoucí cibuloviny?

Barevná nabÍdka

Je to opravdu ohromujÍcÍ podÍvaná: kvetoucÍ cibuloviny, které oznamujÍ jaro již tak brzy. Vaši zahradu, a Vás také, rozveselÍ ty nejnádhernějšÍ barvy a nejsladšÍ vůně. Mezi nejoblÍbenějšÍ jarnÍ kvetoucÍ cibuloviny patřÍ tulipány, krokusy, hyacinty a narcisy. Cibuloviny jsou k dispozici prakticky ve všech možných barvách, takže si můžete být jistÍ, že najdete i ty z barevné palety trendů pro zahrady na rok 2020. Chcete se na jaře těšit z barevné podÍvané v nejvÍce trendy odstÍnech? Pak si vyberte kvetoucÍ cibuloviny ve svých oblÍbených barvách a zasaďte je již tento podzim.

201737_aangepast.jpg 210828_aangepast.jpg

225425_aangepast.jpg 35936_aangepast.jpg

NavrácenÍ rovnováhy

Každý den se toho kolem nás tolik děje! Takových vjemů dokáže přehltit každého. Tolik rozhodnutÍ, tolik povinnostÍ. A to vše proto, že jsme neustále na přÍjmu. Jsme přehlcenÍ informacemi a běda každému, kdo se dopustÍ chyby. Abychom se z toho chaotického světa vymotali, potřebujeme se trochu „odstimulovat“. Květiny, jako jsou tulipány, narcisy a hyacinty, nám skutečně sloužÍ jako takové měkké polštáře, která nás chránÍ před náročným vnějšÍm světem a navracÍ nám pocit klidu. Jejich jemné květy v pastelových barvách nám pomáhajÍ uvolnit se a dobÍt si baterky. Dokonce i bzučenÍ hmyzu, který květiny navštěvuje, může k tomuto uklidňujÍcÍmu pocitu přispět.

214957_aangepast.jpg 241781_aangepast.jpg

Inner_Retreat 1 (002).jpg

Utečte z bubliny

Máte pocit, že jste uvězněnÍ? Jako byste byli nacpanÍ do malé a omezujÍcÍ škatule? Možná stejně jako mnozÍ z nás toužÍte uniknout z digitálnÍ bubliny a trochu si rozšÍřit horizonty. VÍce jasu a rozmanitosti, které rozkrývajÍ hranice mezi generacemi, pohlavÍmi a kulturami a nechávajÍ je vzájemně se překrývat. Tento zahradnÍ trend vycházejÍcÍ z modernÍho života kombinuje různé kulturnÍ vlivy. Různobarevné květinové záhony ve venkovském stylu přinášejÍ veselý a neformálnÍ vzhled. A když jde o kolekce těchto kvetoucÍch cibulovin, můžete si vybrat z jemných, tlumených odstÍnů až po jasné nebo přirozené barvy.

225438_aangepast.jpg 216874_aangepast.jpg

Blended_Cultures 1 (002).jpg

Po čem všichni toužÍme

V dnešnÍm světě můžeme změnit cokoli, s Photoshopem je dnes dokonalost standardem. Společnost je tak zaměřená na dokonalost, že začÍnáme všichni vypadat stejně. A ve výsledku všichni začÍnáme toužit po něčem opravdovém. Chceme nedokonalost a svobodu. Tento zahradnÍ trend vede k neortodoxnÍmu sázenÍ, jako by záhon trochu zdivočel. Ale kombinace kvetoucÍch cibulovin v pestrých barvách s odstÍny betonově šedé, přirozené béžové a industriálnÍ černé je vědomá volba, která odrážÍ naše rozhodnutÍ opustit nepsané zákony a pravidla.

225455_(1) aangepast.jpg 223464_aangepast.jpg

Street_Savage 1 (002).jpg