Jemné a sladké letní cibuloviny: dokonalí kandidáti pro zahradní trend „Měkké přistání“

Přijměte chaos

Všechny tyto tři trendy dohromady se nazývají „Zpřetrhání vazeb“. Tím myslíme, že je na čase opustit zajeté koleje a vystavět si budoucnost podle nových plánů. Změny přicházejí závratnou rychlostí, a proto je potřeba zpřetrhat staré vazby. Jakkoli je zajímavá a vzrušující, změna s sebou nese i určitou míru stresu a ztrátu kontextu. Původní jistoty již nejsou dále jisté a tak vzniká chaos. Ale žádná inovace nemůže vzniknout beze změn! Pokud chcete tedy dát prostor inovaci, budete se muset smířit s chaosem.

242192_aangepast.jpg 242205_aangepast.jpg

242211_aangepast.jpg 242217_aangepast.jpg

Vítané uvolnění

Poslední dobou se zdá, že se lidé o sebe navzájem zajímají čím dál tím méně, a přitom všichni toužíme po jemnějším, citlivějším přístupu. Prostě se chceme nechat trochu hýčkat. Tak proč nezačnete na zahradě? Udělejte si z ní jemné, útulné hnízdečko. Malý ráj, ve kterém mizí jakékoli napětí a ve kterém můžete úplně zapomenout na cokoli negativního. Jen si to představte: odpočinek v nadýchaných polštářích a měkké elegantní přehozy uprostřed uklidňujícího přírodního prostředí. Kvetoucí cibuloviny v pastelových barvách vynesou vaši oázu na vyšší úroveň relaxace. Na světě není nic důležitějšího než nalezení vnitřního klidu.

242212_aangepast.jpg 242218_aangepast.jpg

Pohodlí

Trend „Měkké přistání“ se vyznačuje kulatými tvary a velmi měkkými materiály. Tento typ zahrady vám dá pocit, jako byste právě přistáli ve velkém měkkém polštáři. Klíčovým slovem je tady „pohodlí“. Letní cibuloviny jsou díky svým jemným, objemným tvarům květů ideální volbou, která vám zaručí pocit maximálního pohodlí. Vyberte si cibuloviny v jemných pastelových tónech a sem a tam zasaďte jasně oranžovou, která vám vytvoří veselý kontrast. Doporučujeme například světle žluté begónie, sladce růžové lilie, lososové mečíky a zářivě oranžové jiřiny. S nimi si na své vlastní zahradě můžete vytvořit oázu klidu, ve které si nádherně odpočinete.

242204_aangepast.jpg

242227_aangepast.jpg