Květinové cibulky: Kterou barvu si vyberete?

RozhodovánÍ

ZnÍ vám to povědomě? StojÍte a zÍráte na všechny ty květinové cibulky v desÍtkách nádherných barev… Ale které z nich si zvolit? Chtěli byste si je vzÍt domů všechny, ale vÍte, že si musÍte vybrat. NaštěstÍ je tu pomoc. DÍky nejnovějšÍm zahradnickým trendům můžete zÍskat představu o tom, které barvy jsou jak módnÍ, tak dobře vypadajÍ pospolu. Pro začátek si vyberte jeden z těchto zahradnických trendů: harmonická, vyvážená nebo energická zahrádka. Každý z těchto trendů je spojen s vlastnÍ řadou barev.

Harmonická zahrádka

Pro harmonickou zahrádku je typické mÍsto, kam můžeme uniknout a kde můžeme mÍt pocit obklopenÍ přÍrodou. Tato zahrádka stimuluje naše smysly a umožňuje nám rozjÍmat. JejÍ uklidňujÍcÍ barvy obsahujÍ různé odstÍny zelené. TišÍcÍ pastely jako světle žlutá, růžová a šeřÍková dodávajÍ harmonické zahrádce pozitivnÍ vlny. Cibulovité květiny v těchto barvách tvořÍ jakoby polevu na dortu. A vůně těchto květin dodává zahrádce dalšÍ rozměr: rozkoš pro váš nos.

Pantone-kleuren-Harmonise-aangepast.jpg

212152-Harmonise-aangepast.jpg 212514-Harmonise-aangepast.jpg

44865-Harmonise-aangepast.jpg 211119-Harmonise-aangepast.jpg

Vyvážená zahrádka

Zahrady se dřÍv točily kolem neživých věcÍ, jako je zahradnÍ nábytek nebo gril. Dnes jsou rostliny neméně důležité. Je to proto, že v našem životě toužÍme po vyváženosti. VÍtejte na vyvážené zahrádce. Při jejÍm vytvářenÍ majÍ květinové cibulky významnou úlohu. Romantické ženské barvy, jako je růžová a fialová, vyvažujÍ mužské barvy obchodnÍho světa, jako je hnědá a červená. K dokonalým druhům květinových cibulek pro tuto zahrádku patřÍ tulipány, růžové modřence a hyacinty.

Pantone-kleuren-Equalise-aangepast.jpg

201188-Equalise-aangepast.jpg 215222-Equalise-aangepast.jpg

214831-Equalise-aangepast.jpg 44969-Energise-aangepast.jpg

Energická zahrádka

Být fit a plný energie patřÍ mezi důležité rysy, po nichž mnoho lidÍ toužÍ. Pro energickou zahrádku je také typický optimismus a pocit začátku svěžÍho, nového života. PoužitÍm jasných barev na zahrádce a na balkóně nebo vnitřnÍ terase se váš venkovnÍ prostor změnÍ na uvolňujÍcÍ, a přece posilujÍcÍ mÍsto. Velké, atraktivnÍ květiny v živých barvách dodajÍ zahrádce dynamický vzhled, zejména pokud je vysázÍte v nápadných barevných pásech. Barevná paleta bÍlé s jasnými odstÍny žluté, červené a fialové bude předzvěstÍ skutečně vÍtězného ducha.

Pantone-kleuren-Energise-aangepast.jpg

216857-Energise-aangepast.jpg 44969-Energise-aangepast.jpg

205229-Energise-aangepast.jpg 218057-Energise-aangepast.jpg