Květinové cibulky prvních jarních květin

Jaro je tady

Komu by se nechtělo začÍt nový rok tÍm, že se co nejdřÍve rozloučÍ se zimnÍ šedÍ a začne si užÍvat jarnÍho kvÍtÍ? Pokud chcete na vlastnÍ oči pozorovat, jak se na vašÍ zahradě objevuje jaro, zasaďte květinové cibulky už teď. Koneckonců podzim je ideálnÍ dobou k jejich sázenÍ. To proto, že cibuloviny potřebujÍ zimnÍ chlad. Poté vyrostou ve své plné kráse a slávě hned brzy zjara.

209706_aangepast.jpg 209709_aangepast.jpg

Maratón

Mnoho lidÍ nevÍ, že kvetoucÍ cibuloviny jsou prvnÍmi poslÍčky jara. Sezónu zahájÍ v lednu sněženky a dokončÍ ji okrasné cibule, které z jarnÍch květin kvetou jako poslednÍ. Pokud si dáte záležet na výběru, můžete si připravit kvetoucÍ maratón, který potrvá až do července. Je to složité? Vůbec ne! Rozvrh kvetoucÍch cibulovin vám přesně řekne, kdy který druh z nich bude kvést. StačÍ si je jen vybrat ve svých oblÍbených barvách.

Kombinace

Správným výběrem směsi kvetoucÍch cibulovin si můžete zajistit nepřetržitou přehlÍdku jarnÍch květů. NejdřÍve všechny cibulky vložte do velkého truhlÍku a zamÍchejte je. Rozházejte je na mÍsto, kam je chcete zasadit. Poté je zasaďte do země. Zlaté pravidlo tady znÍ: sázejte do hloubky trojnásobku velikosti cibulky.

225594-aangepast.jpg

225623-aangepast.jpg

226001-aangepast.jpg