Květinové cibulky symbolizují naši touhu po autenticitě

Autenticita

Žijeme ve světě, kde všechno jde digitálně upravit: chceme jen dokonalé obrázky, zejména, pokud je chceme ukazovat ostatnÍm. Když se ale naše vlastnÍ osobitost vytrácÍ, bojÍme se, že se stáváme někým jiným. A tak naše touha být jedinečnÍ převážÍ nad našÍ potřebou ukazovat se ostatnÍm jako dokonalÍ. A výsledek? RozvÍjÍme si obrovskou potřebu individuality, která se vyznačuje nedokonalostÍ a svobodou být tÍm, kým chceme.

StSa-outdoor-015_aangepast.jpg StSa-outdoor-031_aangepast.jpg

Mimo vyznačenou trasu

Komu vlastně záležÍ na tom, jestli jsme dokonalým přÍkladem pro ostatnÍ? StereotypnÍ očekávánÍ se jednoduše ignorujÍ. Chceme si věci objevovat sami a ne být terorizováni pravidly. Nová cesta vede mimo vyznačenou trasu. Na zahradě můžeme tento trend vyjádřit odzbrojujÍcÍm sázenÍm v městském stylu s pouličnÍm rázem. Tyto květinové cibulky se svými výraznými barvami vyjadřujÍ chytrost a nebojácnost.

StSa-outdoor-032_aangepast.jpg StSa-outdoor-033_aangepast.jpg

Dejme tomu volný průběh

LežérnějšÍ styl sázenÍ působÍ, jako by byly cibuloviny naturalizované. To ale samozřejmě nebyly. Ve skutečnosti jde o výraz záměrného upuštěnÍ od nepsaných pravidel a zákonů. To je zdůrazněno vizuálně silnými barvami nádherných květů, které tyto cibulky majÍ. Narcisy, hyacinty, tulipány a modřence: každý z těchto druhů symbolizuje naši potřebu svobody.

StSa-outdoor-054_aangepast.jpg StSa-outdoor-060_aangepast.jpg