Květiny, které vám zpříjemní život

Hýčkejte se

Nedá se jim uniknout, těm negativnÍm postojům. Hrubá, nepřátelská a neosobnÍ komunikace nenÍ nic nového pod sluncem. Ale to nás nijak neutěšÍ. Naopak máme o to většÍ chuť se na nějakém přÍjemném mÍstě nechat hýčkat. To nám trochu uklidnÍ nervy a odplavÍ negativnÍ energii. Jak ale můžete vytvořit takové vřelé, měkké a přÍjemné mÍstečko? Dokonalý způsob je použitÍ rostlin.

241784_aangepast.jpg 241791_aangepast.jpg

Oáza klidu

Je tohle to, co jste vždy chtěli? Jen pomyslete: mÍsto, kde si můžete dopřát spoustu času pro sebe – mÍsto, jehož jediným účelem je vaše potěšenÍ. Na světě nenÍ nic důležitějšÍho než nalezenÍ vnitřnÍho klidu. Malý ráj, ve kterém mizÍ jakékoli napětÍ a vy můžete úplně zapomenout na cokoli negativnÍho. Jen si představte: velké měkké polštáře a jemně polstrovaný nábytek, usazený v úplně přÍrodnÍm prostředÍ. KvetoucÍ cibuloviny v pastelových barvách vynesou vašÍ oázu na vyššÍ úroveň relaxace. Rozlučte se s dlažbou, přivÍtejte relax.

241793_aangepast.jpg 241797_aangepast.jpg

241810_aangepast.jpg 241831_aangepast.jpg

Jemné a načechrané

Tak na co ještě čekáte? Zasaďte si květinové cibulky do své malé oázy už teď a můžete si je užÍvat už brzy zjara. Pořiďte si zahradu plnou jemných, načechraných cibulovin. PapouščÍ a dvojité tulipány jÍ dodajÍ ještě vÍc načechranosti. Pastelové barvy od krémově bÍlé po světle fialovou, rozeseté po okolÍ a do toho zářivá, usměvavá oranžová vytvořÍ přesně to, co hledáte. Hyacinty zase přispějÍ sladkou vůnÍ. Přesně to, co na své přÍjemné zahrádce potřebujete. A negativita zmizÍ, ani nebudete vědět jak.

241828_aangepast.jpg

241814_aangepast.jpg

241809_aangepast.jpg

241790_aangepast.jpg