Kvetoucí cibuloviny pro novou dimenzi v zahradničení

Idealismus

Protože naše osobnÍ názory jsou čÍm dál důležitějšÍ, častěji také své názory vyjadřujeme. VyrážÍme do ulic, abychom zÍskali, na co podle nás máme právo. Během přeskupovánÍ docházÍ k tomu, že ti, kteřÍ majÍ silnějšÍ postavenÍ, podlehnou těm, kteřÍ majÍ hlasitějšÍ názory. Novým trendem je zaměřit se na zahradě na produkty, které představujÍ nějaký ideál.

244702_aangepast.jpg 244696_aangepast.jpg

Zahrada plná překvapenÍ

Na zahradě můžeme tento trend vidět v tom, jak si žádá nové dimenze. Staré a dobře známé rozvrženÍ se již ztratilo v propadlišti dějin. Neočekávané výškové rozdÍly s využitÍm schodů a variacÍ ve výšce dodávajÍ zahradě rozmarný vzhled plný překvapenÍ a nabÍzejÍ nové a nečekané výhledy na každém kroku. Výsledkem je zahrada zajÍmavá pro oko se spoustou koutů, které čekajÍ na objevenÍ.

Praktičnost

Zahrádka musÍ být nade vše praktická. Co takhle zahradnÍ nábytek, který byl vytvořen s ohledem na sadbu? Už žádné potÍže s nepořádkem. Záhony jsou nynÍ ohraničeny geometricky tvarovanými nádobami, lemovánÍm a květináči. KvetoucÍ cibuloviny tuto základnÍ myšlenku zvýrazňujÍ. To platÍ zejména o cibulovinách, které se každý rok objevujÍ ve většÍm počtu, jako jsou napřÍklad ladoničky a některé druhy tulipánů.

244692_aangepast.jpg 244704_aangepast.jpg

Rozmarný dojem

Použijte kvetoucÍ cibuloviny ke zvýrazněnÍ rozmarných dimenzÍ, které jsou pro tento trend typické. Tulipány, narcisy a modřence se ideálně hodÍ k vytvářenÍ jednobarevných, vizuálně intenzivnÍch ploch. Když zkombinujete živé a pastelové barvy, zÍskáte barevný, kontrastnÍ a rozmarný efekt. Pastelové barvy použijte ke zjemněnÍ vzhledu.

244709_aangepast.jpg 244713_aangepast.jpg