Letní cibuloviny a etnický styl

Potřebujeme rozmanitost

Každý z nás se nacházÍ ve své malé internetové bublině, a proto toužÍme po otevřenosti a rozmanitosti. Rádi bychom se vzdálili tomuto malému světu a dostali se blÍž k tomu reálnému. To vede k rostoucÍmu zájmu o jiné etnické skupiny a použÍvánÍ produktů, které jsou s nimi spojeny. Na zahradě mohou přirozené barvy akcentované živými odstÍny vytvořit přitažlivý a nenucený dojem. A letnÍ cibuloviny jsou dokonalou volbou.

243919_aangepast.jpg 243922_aangepast.jpg

Proměna

DÍky letnÍm cibulovinám je proměna snadná. ZasadÍte je na jaře a s přÍchodem léta si už můžete vychutnávat pohled na jejich barvy a odraz etnických rysů. LetnÍ cibuloviny a akcenty na zahradě kombinujÍ mÍstnÍ a globálnÍ vzhled. Tyto květiny i ručně vyrobené prvky těchto akcentů přispÍvajÍ k přirozenému a živému dojmu, který zahrada vyvolává. A přesně to jsme měli na mysli!

243916_aangepast.jpg

OblÍbené letnÍ cibuloviny

Pokud chcete docÍlit multikulturnÍho vzhledu, zvolte si letnÍ cibuloviny v mnoha pestrých barvách a zkombinujte je s cibulovinami v přirozenějšÍch odstÍnech. Zvažte oranžovou, žlutou, červenou, zelenou a růžovou. Jiřiny, kaly a mečÍky, ale také dosny (Canna) a chocholatice (Eucomis) jsou skvělou volbou, chcete-li zahrádku obohatit o tyto barevné kombinace. DÍky nim vaše zahrada zÍská etnický vzhled natotata.

243942_aangepast.jpg