Letní cibuloviny navodí vaší zahrádce přátelskou atmosféru

V jednoduchosti je sÍla

Všichni bychom chtěli zastavit čas a chytit dech. I kdyby to mělo znamenat jen na chvilku zařadit nižšÍ rychlost a uvolnit se. MÍsto toho hledáme způsoby, jak si zjednodušit život, pomocÍ produktů, které jsou sladké, milé a přátelské (vůči světu). DÍky jejich vlivu na přátelskou atmosféru na zahradě letnÍ cibuloviny tuto roli skvěle plnÍ.

HledánÍ smyslu

Rychlý rozvoj technologiÍ a změna klimatu mohou vést k pocitům ohroženÍ. Proto potřebujeme vÍce lidskosti, důvěry a uznánÍ. SnažÍme se hledat smysl a produkty, které budou těmto pocitům odpovÍdat. LetnÍ cibuloviny na kulatých záhonech nebo v květináčÍch vytvářejÍ přÍjemnou organickou zahradnÍ atmosféru, dÍky které se budete cÍtit jako doma.

Harmonie

Trend „Lidský dotek“ kombinuje na zahradě a terase teplé tóny země s pleťovými odstÍny a fialovou a okrově žlutou barvou. Přátelskou atmosféru podtrhnout letnÍ cibuloviny jako jsou jiřiny, kaly, mečÍky, frézie a lilie, které vytvářejÍ bohaté, jemné a oblé květy. Když je necháte kvést ve vlnitých trsech ve světlých i tmavých barvách, vytvořÍte nádherný harmonický dojem.

247711_aangepast.jpg

247725_aangepast.jpg 247743_aangepast.jpg

247750_aangepast.jpg 247707_aangepast.jpg

247739_aangepast.jpg