Letní cibuloviny pro zahrádky, kde nezáleží na pravidlech

Buďme sami sebou

Žijeme ve světě, v němž se nosÍ pouze dokonalost. Ale při zaměřenÍ se na dokonalost se stÍrajÍ naše osobnostnÍ rozdÍly. Teď je na čase to změnit! Autenticita – charakterizovaná zájmem o nedokonalost a svobodu – je stále vÍce oceňovanou hodnotou. To je patrné i na zahradách plných pestrých barev, které odrážejÍ městské a hip-hopové vlivy.

243993_aangepast.jpg

Pravidla stranou

Vědomě se rozhodněte, že ta nepsaná pravidla týkajÍcÍ se zahradničenÍ budete ignorovat. MÍsto toho si vytvořte vlastnÍ jedinečný a osobitý vzhled. A co by mohlo být na takové „revolučnÍ“ zahrádce lepšÍ než letnÍ cibuloviny? Jejich květy mnoha tvarů a pestrých barev v kombinaci s pouličnÍmi vlivy z hip-hopové scény (co třeba stěna na graffiti?) vám zajistÍ trochu toho ne úplně dokonalého městského vzhledu.

243976_aangepast.jpg 243964_aangepast.jpg

Jedinečné sázenÍ

Pro vizuálně silný dojem volte letnÍ cibuloviny, jako jsou jiřiny, kaly, lilie, begónie a dosny. Kombinujte je v atraktivnÍch barvách, jako je oranžová, červená, žlutá, nachová a růžová. Pak je zasaďte jednu sem, druhou tam, hlavně zapomeňte na dokonalost. ZáležÍ jen na vás! Výsledkem bude jedinečná, neortodoxnÍ výsadba, která bude vypadat, jako by vznikla sama od sebe.

77798_aangepast.jpg 244011_aangepast.jpg