Letní cibuloviny září v trendu „Elementy sklizně“

Přijměte chaos

Všechny tyto tři trendy dohromady se nazývají „Zpřetrhání vazeb“. Tím myslíme, že je na čase opustit zajeté koleje a vystavět si budoucnost podle nových plánů. Změny přicházejí závratnou rychlostí, a proto je potřeba zpřetrhat staré vazby. Jakkoli je zajímavá a vzrušující, změna s sebou nese i určitou míru stresu a ztrátu kontextu. Původní jistoty již nejsou dále jisté a tak vzniká chaos. Ale žádná inovace nemůže vzniknout beze změn! Pokud chcete tedy dát prostor inovaci, budete se muset smířit s chaosem.

242126_aangepast.jpg 242131_aangepast.jpg

242144_aangepast.jpg 242145_aangepast.jpg

242133_aangepast.jpg 242176_aangepast.jpg

Klid a nadhled

Trend „Elementy sklizně“ se zaměřuje na nadhled a klid. Vrací se zpátky k základním prvkům, zjednodušuje produktový design a životní styl. Vzhledem k tomu je proto design zahrady trochu nenápadnější. Trvalá udržitelnost hraje důležitou roli, což znamená vynechání plastů a následování trendu recyklovaných materiálů. Takže můžete začít s odklízením, což je mimochodem také dobrý způsob, jak si vyčistit hlavu. Mezi spoustou rostlin by měly převažovat bílé květy spolu s červenými, které se používají pro zdůraznění. Správně vybrané letní cibuloviny vás budou dobíjet energií, místo aby vás stresovaly.

242149_aangepast.jpg 242155_aangepast.jpg

242165_aangepast.jpg 242177_aangepast.jpg

Funkční letní cibuloviny

Spíše utlumená zahrada bez přehršle ohnivých barev vám dodá pocit klidu. Vsaďte na jednoduchost, díky níž získáte nadhled a klid, po kterém tolik toužíte. Zbavte se věcí, které vám k ničemu nejsou, nebo ještě lépe, dejte je někomu, kdo je potřebuje. Staré tašky a květináče buď dále používejte, nebo je v případě potřeby vyměňte. Pokud chcete zahradě dodat trochu více harmonie, zasaďte bílé a červené kvetoucí letní cibuloviny jako jsou begónie, kaly, jiřiny, mečíky, lilie a snědky. Zasaďte je v pravidelných vzorcích mezi okrasné trávy nebo do jednoduchých květináčů. Pak už si stačí jen najít chvíli a vydechnout si ve vaší nenápadné zelené oáze.

242125_aangepast.jpg

242146_aangepast.jpg