Letošní trendy barvy letních cibulovin

Zahrádkářská sezóna

Všechno na zahrádce začÍná pomalu pučet. To je znamenÍ, na které jste čekali: konečně už můžete jÍt ven a začÍt si znovu užÍvat svou zahrádku. Začátek nové sezóny také znamená, že můžete popustit uzdu své fantazii a naplánovat, jaké barvy vás budou toto léto těšit nejvÍce. LetnÍ cibuloviny vám nabÍzÍ tolik barev. Tak proč nezasadit letnÍ cibuloviny v barvách zahradnÍch trendů 2018? Budete se z nich moci těšit celé léto.

223455.jpg 221218.jpg

221351.jpg 223153.jpg

kleuren-1.jpg

Květiny lidem!

VnÍmáte to také tak? Pomalu ale jistě se zavádÍ stále vÍce pravidel. Co se stalo s našÍ svobodou? OmezenÍ svobody cÍtÍme, ale můžeme se osvobodit? Opravdu je to stále možné. Začněte v určité části své zahrádky a objevte svobodu volby při výběru letnÍch cibulovin. Květiny lidem! Řekněte to nahlas. Dejte o sobě vědět letnÍmi cibulovinami v mocné barvě: červené. BÍlé, fialové, růžové a tmavě fialové barvy zase trochu odlehčÍ dnešnÍ tvrdé době.

223771.jpg 223266.jpg

212104.jpg 221252.jpg

kleuren-2.jpg

Koláž

Vzhledem k tomu, co vše se odehrává v oblasti techniky a politiky, je náš svět stále vÍce vzrušujÍcÍ, ale zároveň vÍce matoucÍ a složitý. SnažÍme se najÍt řešenÍ tÍm, že propojujeme staré s novým. Na této zahrádce můžete tuto myšlenku vyjádřit kolážÍ, vytvořenou z různobarevných skvrn. Použijte škálu jasných barev v kombinaci se základnÍm zeleným pozadÍm. Tyto barevné skvrny vyplňte letnÍmi cibulovinami v zářivých i přÍrodnÍch barvách, jako jsou pastelové barvy a šedivá.

221059.jpg 223190.jpg

212020.jpg 223187.jpg

kleuren-3.jpg

Vaše květinová bublina

HospodářstvÍ se dařÍ dobře. Dnes žijeme ve vlastnÍ digitálnÍ bublině. Do této bubliny také přibÍráme lidi, kteřÍ majÍ podobné názory jako my. Proč byste si tedy nevytvořili vlastnÍ květinovou bublinu, v nÍž se můžete posadit a užÍvat si (skoro dekadentně) vlastnÍho, opulentnÍho muzeálnÍho kousku? LetnÍ cibulky ve směsi teplých barev, jako je vÍnově červená, kaštanově hnědá a černá v kombinaci s nachovou, oranžovou a odstÍny modré a zelené, naskýtajÍ ultraluxusnÍ pohled. Pak už jen zbývá, abyste si své květinové bubliny začali užÍvat.