Ukažte se v pravém světle pomocí letních cibulovin

Ideál

Naše osobnÍ názory jsou čÍm dál důležitějšÍ. Protestujeme, protože chceme, aby nás ostatnÍ vyslyšeli a uznali náš názor. To vede ke vzniku skupin, dÍky kterým majÍ ostatnÍ prostor k vyjádřenÍ silných názorů. Tento trend se může projevit i na zahradě. Důraz je kladen na všechny produkty na zahradě, protože všechny představujÍ určitý ideál. PomocÍ letnÍch cibulovin dáváme najevo svou identitu a ukazujeme, co považujeme za důležité.

Rozmarný dojem

Zahrada potřebuje nový rozměr. Je na čase se rozloučit se starým známým stylem. DÍky překvapivým výškovým rozdÍlům vytvořeným schody a vyvýšeninami je zahrada nynÍ hravá a zábavná a každý úhel pohledu je naprosto jedinečný. Ke zvýrazněnÍ hravých dimenzÍ tohoto trendu použijte letnÍ cibuloviny. Výsledkem je zahrada zajÍmavá pro oko se spoustou koutů, které čekajÍ na své objevenÍ.

Jednobarevné plochy

V trendu „Nový střed jeviště“ nepořádek nehrozÍ, protože záhony jsou ohraničeny geometricky tvarovanými nádobami, záhony a květináči. LetnÍ cibuloviny tuto myšlenku dále podtrhujÍ. PomocÍ jiřin, mečÍků (Gladiolus) a liliÍ (Lilium) vytvořte působivé jednobarevné barevné boxy. Kombinace odvážných barev a pastelových odstÍnů vytvářÍ barevný, kontrastnÍ a hravý celkový výsledek. Pastelové odstÍny dodávajÍ výslednému dojmu přátelský nádech.

247583_aangepast.jpg

247592_aangepast.jpg 247606_aangepast.jpg

247616_aangepast.jpg 247599_aangepast.jpg

247596_aangepast.jpg