Vytvořte si útulný venkovní prostor s barevnými rychlenými cibulovinami

Hodí se jak pro balkony, tak pro (střešní) terasy. Zútulněte svůj venkovní prostor barevnými rychlenými cibulovinami. Venkovní prostor se tak stane rozšířením vašeho domova. Ideální místo pro první jarní sluneční paprsky!

Jaro je blízko

Od tulipánů po hroznové hyacinty. Od hyacintů po narcisy. S rychlenými cibulovinami můžete na balkoně nebo terase snadno vytvořit barevnou atmosféru. Rychlené cibuloviny dobře snáší mírný chlad. Proto jsou velmi vhodné k použití venku již v únoru a březnu. Sbohem zimo, ahoj jaro!

Hra s barvami

Jaké barvy se vám líbí? Pro osvěžující a klidný vzhled můžete zvolit například kombinaci hroznových hyacintů a krémově bílých narcisů, které často krásně voní. Možná trochu více barev? Vyberte si tulipány v zářivě růžové, oranžové nebo žluté barvě. Hrajte si nejen s barvami, ale také s výškami, a vytvořte atraktivní celek.

Venkovní styling

Díky barevným rychleným cibulovinám můžete svůj balkon nebo terasu proměnit v rozšíření svého domova. Pokud zvolíte květináče, nádoby a koše ve stejném stylu jako váš interiér, můžete tento efekt ještě umocnit. Překvapivý dojem uděláte, když sklenice vystavíte v pěkné nákupní tašce nebo veselé plechovce. Zajistěte, aby mohla odtékat přebytečná dešťová voda (v případě potřeby udělejte na dně otvory). Doplňte vzhled zábavnými venkovními doplňky, jako jsou polštáře, lucerny a světelné řetězy.

Tipy a nápady

  • V případě neočekávaných silných mrazů přeneste rychlené cibuloviny dovnitř nebo je na čas zakryjte.
  • Kupujte z místních zdrojů! Požádejte o rychlené cibuloviny u blízkého pěstitele.
  • Pomocí rychlených cibulovin můžete rozzářit také váš interiér. Neumisťujte je do blízkosti mísy s ovocem, abyste si mohli jejich krásu vychutnávat déle.
  • Uvažovali jste o tom, že byste jako dárek nabídli rychlené cibuloviny? I bez mašle budou vypadat velmi slavnostně!

Tulipány v květináči na balkoně a střešní terase Střešní terasa s květináči modrých hroznů a růžových tulipánů. Balkonové květinové cibule v květináčích. Narcisy a žluté tulipány.