Zasaďte si kvetoucí cibuloviny již teď a můžete se těšit na bohatou květinovou oázu

Vděčné květiny

Pokud máte rádi květiny a máte zahradu nebo balkon/terasu, letnÍ cibuloviny jsou pro vás to pravé! Jsou to vděčné květiny, které jsou k dostánÍ v nejrůznějšÍch tvarech, barvách a velikostech. Když je zasadÍte na jaře, užijete si je v létě naplno. LetnÍ cibuloviny nedokážÍ odolávat mrazům, proto je lepšÍ počkat, dokud riziko mrazu zcela nepomine.

Ke štěstÍ stačÍ květiny

Květiny nám vždycky zvednou náladu a nenÍ to náhoda. MajÍ totiž okamžitý vliv na naše štěstÍ, protože vyvolávajÍ stejnou emocionálnÍ odezvu jako radost a vděčnost. To je docela chytré! Je jasné, že každý má jiný vkus, jedna věc je ale jistá: ať už si vyberete jakoukoli letnÍ cibulovinu, budete si jejÍ květy užÍvat celé léto.

Styl

Zjistěte, která letnÍ cibulovina je pro vás ideálnÍ. Pokud máte rádi výrazné a působivé květiny, pak jsou dobrou volbou lilie a jiřiny. Pokud si potrpÍte na styl, vyberte si elegantnÍ mečÍky nebo kaly. A pokud dáváte přednost jemnějšÍm květům, pak jsou vynikajÍcÍ volbou begónie a frézie. Poslouchejte své srdce a sáhněte po odrůdách, které vám přinášÍ největšÍ radost.

V květináčÍch

Pokud máte mÍsto zahrady balkon nebo terasu, můžete si letnÍ cibuloviny vysadit do květináčů. Zejména nÍzkým jiřinkám a hlÍznatým begoniÍm se v květináčÍch nebo sadbovačÍch velmi dobře dařÍ. Na dně nádob udělejte otvory, aby mohla odtékat přebytečná voda. LetnÍ cibuloviny milujÍ teplo a světlo, proto je umÍstěte na slunné mÍsto, protože pak si je užijete nejvÍce.

247324_aangepast.png 247640_aangepast.png

247702_aangepast.png 247722_aangepast.png