Zeleň: klíč k rovnováze

Rychlé životnÍ tempo

V dnešnÍ době je technika jednoduše součástÍ života. DÍky nÍ je spousta věcÍ snadnějšÍ a zábavnějšÍ! Ale někdy nenÍ lehké se všem těm vlnám nových technologiÍ přizpůsobovat. Občas potřebujeme mÍsto, kde bychom našli nějakou úlevu, a zelené prostředÍ je k tomu zcela nezbytné. DÍky květinám a rostlinám se koneckonců cÍtÍme lépe a přÍjemněji. Pokud by se vám někdy lÍbilo trochu překvapenÍ, zasaďte si květinové cibulky. Tak si budete moci užÍvat jaro už od jeho prvnÍch dnÍ.

241732_aangepast.jpg

Zelená energie

Zájem o rostliny prudce roste. Květiny a rostliny chceme mÍt kolem sebe vÍc a častěji. Chceme toho o nich také vÍc vědět. Jak se jmenujÍ? Odkud pocházejÍ? Jaké jiné zajÍmavosti se o nich ještě můžeme dozvědět? Podvědomě vÍme, že rostliny majÍ moc nás uklidnit i navzdory rostoucÍmu vlivu technologiÍ. Rostliny jsou nejlepšÍm prostředkem k obnovenÍ rovnováhy mezi tělem a myslÍ.

241744_aangepast.jpg 241753_aangepast.jpg

Futuristické

JarnÍ kvetoucÍ cibuloviny jsou ideálnÍm řešenÍm tohoto modernÍho trendu. Možná je to proto, že květinové cibulky jsou k dispozici v těch nejneuvěřitelnějšÍch barvách. Na zahradách jsou obzvlášť oblÍbené květiny s gradacÍ barev i výrazné barevné kontrasty. Zkuste s těmito efekty experimentovat a vytvořit si tak téměř futuristický vzhled zahrady, balkónu či terasy. Zasaďte je již nynÍ a ony vás překvapÍ hned v prvnÍch jarnÍch dnech.

241763_aangepast.jpg